Silniční závody

Není to sice moje největší vášeň, ale občasné proběhnutí jinde než v lese nebo na horách také není k zahození. Jinými slovy v této sekci najdete moje silniční závody.

Prague Half Marathon 2023 aneb můj druhý půlmaraton

Prague Half Marathon 2023 aneb můj druhý půlmaraton

Běhání po asfaltu sice není můj šálek kávy, ale když mi v Trasku nabídli zaplatit startovné a navrch slibili pěkné funkční triko, po pěti letech jsem se rozhodl zopakovat si výklus kolem Vltavy mezi pražskými památkami a přihlásil se na Prague Half Marathon 2023. Po dalších zdravotních lapáliích jsem po několikaměsíčním výpadku mohl trénovat jen pár týdnů, ale atmosféra a dav skoro 11 tisíc běžců dělá divy, tak jsem byl sám zvědavý, jaký výkon nakonec předvedu.

číst více
Sportisimo Prague Half Marathon 2018 aneb můj první půlmaraton

Sportisimo Prague Half Marathon 2018 aneb můj první půlmaraton

Už od mládí jsem spíš vytrvalec než sprinter, takže mě takovéto krátké závody nikdy moc nelákaly. Navíc po asfaltu a v davu mezi tisícovkami dalších závodníků. Ale zkusit se má všechno, a tak když přišla nabídka reprezentovat Trask na letošním polovičním Pražském půlmaratonu, váhal jsem jen chvíli. Tréninkové plány sice jako tradičně vzaly brzo zasvé, ale když zdolám sto kilometrů v horském terénu, tak 21 kiláčků po rovince snad dám taky, ne?

číst více

Pin It on Pinterest