Články z rubriky Jesenická 60

Jesenická 60 je jeden s nejstarších dálkových pochodů pořádaný v naší republice. Letos se konal již jubilejní 40. ročník. Šedesát kilometrů na hřebenech Hrubého Jeseníku patří zaslouženě k jedněm z nejkrásnějších v České republice. I když jsou na výběr i kratší trasy (15 km a 25 km), pouze ta nejdelší si zaslouží označení jako dálková. Start i cíl jsou v centru města Jeseníku a během šedesátikilometrového okruhu se podíváme na Rejvíz, Videlský kříž, Švýcárnu, Malý Jezerník, Klínovec, Červenohorské sedlo, Červenou horu, Keprník a Šerák.

Kolečko po Jeseníkách aneb Jesenická 60 2013

Po úspěšně zdolaných Prčicích a aktivně prochozeném víkendu na Zadově jsme na další víkend plánovali především klid a odpočinek. Ale jak už to tak bývá, nakonec dopadlo všechno úplně jinak. Stačil jeden email od Hanky, můj nadšený souhlas a místo lenošení jsme si začali chystat vybavení na náš první a celkově čtyřicátý závod kolem Jeseníků nazvaný jako Jesenická 60.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Pin It on Pinterest