Články z rubriky Běhej lesy

Běžci z lesní smečky se v rámci 8 závodů opět proběhnou v unikátních lokalitách nejkrásnějších míst České republiky. Na výběr jsou trasy kolem 5, 10, 20 kilometrů a pak extradlouhé trasy nad 40 kilometrů. Na osmi zastávkách seriálu navštívíme ojedinělá místa, která nejsou veřejnosti běžně přístupná. Běžci se dostanou přímo do lomu Velká Amerika u hradu Karlštejn, proběhnou si uzavřený vojenský-újezd v Brdech nebo také legendární místa po trasách zimní Jizerské 50. Chybět opět nebude Lednicko-valtický areál se svými architektonickými a přírodními dominantami ve světovém dědictví UNESCO. Na Klínovci a v Bílé se znovu vyvezeme na vrchol lanovkou a pak si dáme závody plné dechberoucích výhledů.

Běhej lesy 2021 aneb masový skoro-půlmaraton kolem Karlštejna

Blíží se Beskydská sedmička, asi nejmasovější ultra u nás. Je na čase se začít socializovat a zvykat si na lidi. Běhej lesy, ryze komerční akce pro stovky a možná tisíce běžeckých nadšenců, se jeví jako dobrá příležitost. I přes občasnou reklamu na Facebooku mě tato událost doposud nechávala klidným, ale když mi přišla do emailu pozvánka od kolegů, navíc s příslibem placeného startovného, po krátkém rozmýšlení jsem se nakonec přihlásil.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Pin It on Pinterest