Kudy chodili trempové

Moc pěkný pochod pořádaný oddílem Trilobit Barrandov vedoucí z velké části malebnou posázavskou i povltavskou krajinou. Okruh začínající i končící v Pitkovicích není moc obtížný a dá se zvládnout slušným tempem. Stylové jsou i občerstvovačky, vesměs umístěné v tradičních trempských hospůdkách a občerstvovnách. Letos byl už šestý ročník pochodu a podle velkého zájmu i veskrze kladného ohlasu bude podle všeho pořádán i nadále.

Kudy bloudili trempové 2017 s Trilobitem Barrandov

Kudy bloudili trempové 2017 s Trilobitem Barrandov

Akce Kudy chodili trempové, pořádaná turistickým oddílem Trilobit Barrandov, patří mezi mé nejoblíbenější “kratší” pochody. Cesta vede vesměs kolem řek a potoků, lesy a loukami, prostě tam, kde to “trempíci” měli a mají rádi. Loňská trasa mi přišla výjimečně povedená, z letošní jsem měl trochu obavy, protože první pohled na oficiální GPX soubor sliboval méně lesů a více asfaltu.

read more
Kudy chodili trempové 2016 s Trilobitem Barrandov

Kudy chodili trempové 2016 s Trilobitem Barrandov

Nadcházející akce Trilobitu Barrandov nesoucí název “Kudy chodili trempové” slibuje zážitek vskutku nevšední. Hlavním lákadlem je dlouhá procházka po břehu Sázavy s ještě delší procházkou po břehu vodní nádrže Štěchovice v místech, kde se před mnoha desetiletími proháněly Svatojánské proudy děsící nejen voraře.

read more

Pin It on Pinterest